Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Konkurs Osobowość Roku 2017


Konkurs ogłosiły ogólnopolskie organizacje branżowe: Krajowa Izba Gospodarcza Elektryki (KIGE), Polska Izba Inżynierów Budownictwa (PIIB), Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego (PZPO), Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP) , Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC), Izba Architektów R.P.,Stowarzyszenie Polskich Energetyków

Konkurs ma na celu wyróżnienie i promowanie twórców wdrozonych, innowacyjnych rozwiazań i przedsięwzieć techniczo-gospodarczych a także promocję i popularyzowanie dorobku twórców techniki, nauki i nowoczesnej gospodarki.

Tytuł przyznawany jest w trzech kategoriach: nauka, gospodarka, otoczenie biznesu.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas Targów ELEKTROTECHNIKA i Targów ŚWIATŁO w Warszawie w roku 2018 odbędą się one w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2018 roku.

Zapraszamy do udziału w konkursie:

REGULAMIN  
KRYTERIA ZGŁOSZENIE
 

ORGANIZATORZY KONKURSU: