Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Konkurs Rytm Swiatła....

 

RYTM ŚWIATŁA – MIEJSCE DLA SZTUKIW KULTURACH ŚWIATA

KREATYWNY KONKURS DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW

 

 

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego we współpracy z Agencją SOMA - organizatorem Targów Światło oraz śląskimi pracowniami Goczołowie Architekci Studio Autorskie i Pracownią OVO Grąbczewscy Architekci zaprasza do udziału w kreatywnym konkursie "Rytm Światła – Miejsce dla sztuki w kulturach świata".


Zadaniem konkursowym jest zaprezentowanie projektu z wymyślonym przez siebie „miejscem dla sztuki” w którym oświetlenie odgrywać będzie główną rolę przy jego kształtowaniu.

 


Ważnym elementem jest osadzenie „ miejsca dla sztuki „ w konkretnym kontekście kulturowym, który to kontekst będzie miał wyraźny wpływ na filozofię procesu tworzenia i produkt końcowy.Koncepcja ta powinna wynikać z analizy powiązań światła naturalnego i sztucznego z funkcją i formą tego obiektu i jego otoczenia.

 

Sponsorem konkursu jest firma LUG Light Factory.
Przy projektowaniu i kreowaniu "miejsca dla sztuki" oraz jego otoczenia należy zastosować rozwiązania oświetleniowe z oferty firmy LUG.


Konkurs skierowany jest do osób związanych z architekturą, sztuką, wzornictwem przemysłowym a także z wszelkimi innymi dziedzinami nauki. W konkursie mogą uczestniczyć, jako autorzy prac, osoby fizyczne indywidualnie lub w zespołach - maksymalnie 4-osobowych.
Do wygrania atrakcyjne nagrody!!!

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne, a prace finalistów zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej podczas XXV Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2017 w dniach 22-24 marca 2017 w Warszawie.

W targach biorą udział największe i najbardziej liczące się w branży oświetleniowej firmy z kraju i zagranicy, będzie to więc znakomita okazja do promocji najbardziej utalentowanych polskich studentów, młodych projektantów i architektów.


Zgłoszenia wraz z dokumentacją należy dostarczyć w terminie do 23 stycznia 2017 roku na adres: Agencja SOMA ul. Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa (liczy się data stempla pocztowego) z dopiskiem „RYTM ŚWIATŁA”.


Warunki konkursu i formularze poniżej:

FORMULARZ       REGULAMIN          POTWIERDZENIE


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: elzbieta.dajer@agencjasoma.pl lub pod numer telefonu: 22/ 649 76 69
Zapraszamy do udziału!

 

  PATRONI MEDIALNI: