Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Konkurs Rytm Swiatła....

 

RYTM ŚWIATŁA – NOWE ŻYCIE W STAREJ RAMIE

KREATYWNY KONKURS DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW

 

 


KONKURS RYTM ŚWIATŁA – NOWE ŻYCIE W STAREJ RAMIE


Zapraszamy do udziału w VI edycji konkursu dla młodych architektów i projektantów Rytm ŚWIATŁA – nowe życie w starej ramie. Konkurs realizowany jest z inicjatywy Polskiego Związku Oświetleniowego we współpracy z organizatorem Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz śląskimi pracowniami architektonicznymi.


Zadanie konkursowe:
Zadaniem konkursowym jest zaprezentowanie „nowego życia w starej ramie”, czyli stworzenie projektu z wymyślonymi nowymi elementami w starych strukturach architektoniczno-przestrzennych. Konkurs zakłada  przedstawienie detalu architektonicznego lub szczegółu designerskiego, w którego kreowaniu kluczową rolę odgrywa ciekawy sposób oświetlenia światłem sztucznym lub światłem sztucznym i naturalnym.

Ważna dla konkursu jest również analiza powiązań światła naturalnego i sztucznego z funkcją i formą  obiektu i jego otoczenia.
Przy projektowaniu i kreowaniu „nowego życia w starej ramie” należy zastosować rozwiązania oświetleniowe z oferty firmy LUG Light Factory – Sponsora Konkursu.


Nagrody:
NAGRODA I – nagroda pieniężna wynosząca równowartość 1000$
NAGRODA II – nagroda pieniężna wynosząca równowartość 500$
NAGRODA III – nagroda pieniężna wynosząca równowartość 500$
3 WYRÓŻNIENIA – dyplomy

Uroczyste ogłoszenie wyników połączone z wręczeniem nagród odbędzie się w Warszawie podczas Targów ŚWIATŁO w dniu 31 stycznia 2018 roku.


Termin nadsyłania zgłoszeń mija 29 grudnia 2017 roku.  Regulamin konkursu, karta zgłoszenia oraz potwierdzenie odbioru upracy do pobrania pniżej.REGULAMIN KARTA ZGŁOSZENIA POTWIERDZENIE ODBIORU PRACY


 Zapraszamy do udziału!


 


 PATRONI MEDIALNI:                                                                                                                 PATRONAT HONOROWY: