Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Konkurs Smaki światła

KONKURS SMAKI ŚWIATŁA

 

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego we współpracy z Agencją SOMA - organizatorem Targów Światło oraz śląskimi pracowniami Goczołowie Architekci Studio Autorskie i Pracownią OVO Grąbczewscy Architekci zapraszają do udziału w konkursie „SMAKI ŚWIATŁA”.


Światło kreuje przy stole nastrój – radosny, uroczysty, romantyczny, oficjalny, nieformalny. Światło może podkreślać smak dań, lub go zmieniać. Umiejętnie dobrane może podkreślać wygląd potraw, wydobywać ich świeżość i soczystość, współgrać z ich kolorami. Zastanówmy się wspólnie – a może to światło ma swój własny smak ? Spróbujmy go określić i pokazać, jak może on współgrać ze smakiem jedzenia, które ma oświetlać.

 

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie elementu oświetlenia związanego ze spożywaniem posiłków. Może to być lampa, może to być detal związany z wystrojem stołu, naczyniami, sztućcami, może to być aranżacja świetlna całego pomieszczenia – kuchni, jadalni, restauracji, kawiarni, barze, terenu zewnętrznego.


Projekt powinien wykraczać poza granice typowego myślenia o roli i możliwościach oświetlenia w architekturze, architekturze wnętrz i designie. Powinien jednak stwarzać możliwość wykonania konkretnego produktu.
Prototyp nagrodzonego oświetlenia zostanie przygotowany i zaprezentowany podczas Międzynarodowych Targów Oświetleniowych w Warszawie ŚWIATŁO, które odbędą się w dniach 22-24 marca 2017 roku.


Konkurs skierowany jest do osób związanych z architekturą, sztuką, a także z wszelkimi innymi dziedzinami nauki. W konkursie mogą uczestniczyć, jako autorzy prac, osoby fizyczne indywidualnie lub w zespołach - maksymalnie 4-osobowych.


Warunki udziału oraz karta zgłoszenia dostępne poniżej:

FORMULARZ       REGULAMIN          POTWIERDZENIEZgłoszenia wraz z dokumentacją należy dostarczyć w terminie do 23 stycznia 2017r. na adres: Agencja SOMA ul. Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa (liczy się data stempla pocztowego) z dopiskiem „SMAKI ŚWIATŁA”.

Do wygrania atrakcyjne nagrody!!!

NAGRODA I – nagroda pieniężna w wysokości 2 500 zł
NAGRODA II – nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł
NAGRODA III – tablet
3 WYRÓŻNIENIA – lampy


Sponsorami nagród są firmy Spot Light i Britop Lighting oraz firma Alfa Sosnowscy.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: elzbieta.dajer@agencjasoma.pl lub pod numer telefonu: 22/ 649 76 69
Zapraszamy do udziału!

 

 PATRON MEDIALNY: