Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Konkurs Lampa OLED

KONKURS LAMPA OLED - OŚWIETLENIE MIEJSCA PRACY


Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu dla młodych projektantów. W nadchodzącej edycji temat przewodni to: Lampa OLED – oświetlenie miejsca pracy.  Konkurs realizowany jest z inicjatywy Polskiego Związku Oświetleniowego we współpracy z organizatorem Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz śląskimi pracowniami architektonicznymi.


Zadanie konkursowe:
Założeniem konkursu jest zaprojektowanie elementu oświetlenia związanego z miejscem pracy z wykorzystaniem nowoczesnej  technologii OLED. Może to być lampa, może to być detal związany z wystrojem miejsca pracy, może to być aranżacja świetlna całego pomieszczenia, albo miejsca pracy w plenerze, w lesie, na plaży, na lub w wodzie, w kosmosie.

Nagrody:

NAGRODA I – Nagroda pieniężna w wysokości 2 500 zł
NAGRODA II – Nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.
NAGRODA III – tablet
3 WYRÓŻNIENIA – dekoracyjne oprawy oświetleniowe

Dodatkowo, wybrane projekty zostaną nagrodzone wykonaniem prototypu przez firmę oświetleniową sponsora konkursu oraz zaprezentowanie na Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO. 

Sponsorami nagród w Konkursie Lampa OLED – oświetlenie miejsca pracy są firmy: OLEDWorks,  Spot Light i Britop Lighting oraz firma Alfa Sosnowscy.
Firma OLEDWorks zapewnia elementy OLED wraz z układami zasilania wykorzystane do produkcji prototypu lampy.

Uroczyste ogłoszenie wyników połączone z wręczeniem nagród odbędzie się w Warszawie podczas Targów ŚWIATŁO w dniu 31 stycznia 2018 roku.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 29 grudnia 2017 roku.  Regulamin konkursu, karta zgłoszenia oraz potwierdzenie odbioru upracy do pobrania pniżej.

 

REGULAMIN KARTA ZGŁOSZENIA POTWIERDZENIE ODBIORU PRACY

 

 Zapraszamy do udziału!

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:                                                                                                                           PATRONAT HONOROWY: