Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Innowacyjny produkt lub technologia


KONKURS NA INNOWACYJNY PRODUKT LUB TECHOLOGIĘ

W ramach Targów ŚWIATŁO 2017 przyznana zostanie I, II i III Nagroda za najbardziej innowacyjny produkt lub technologię prezentowaną na Targach. Konkurs połączony będzie z konkursem na innowacyjny produkt lub technologię organizowany w ramach Targów ELEKTROTECHNIKA 2017. Nagrody przyzna niezależna Komisja.
W Konkursie uczestniczyć mogą tylko te wyroby, rozwiązania techniczne bądź technologie, które są wystawiane na Targach.


Produkty, rozwiązania techniczne lub technologie powinny spełniać następujące kryteria:
•    istnieć na rynku polskim nie dłużej niż jeden rok (licząc wstecz od da-ty Targów),
•    nie być w tym okresie prezentowane na innych targach i nie być wcześniej zgłoszone do żadnych konkursów w Polsce,
•    nie naruszać obowiązujących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przepisów prawa, a w szczególności przepisów dotyczących własno-ści przemysłowej i intelektualnej
Wypełniony Formularz 6 (Zgłoszenie na Konkurs Innowacyjny Produkt/Technologia) oraz wyroby, rozwiązania techniczne lub dokumentację technologiczną należy dostarczyć do siedziby Organizatora do dnia 15 lutego 2017 r.

Dodatkowo zgłoszenie powinno zawierać:
•    pisemne uzasadnienie innowacyjności rozwiązania
•    opis techniczny wraz ze sposobem eksploatacji, dane dotyczące zastosowania,
•    informacje o atestach, patentach (w przypadku urządzeń wielkogabarytowych, należy przesłać szczegółowe rysunki i fotografie).
Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Nagrody w Konkursie na najbardziej innowacyjny produkt lub technologię prezentowaną na Targach zostaną wręczone podczas uroczystości otwarcia Targów w dniu 22 marca 2017 r.
Każdy Wystawca może zgłosić maks. 3 wyroby, rozwiązania techniczne lub technologie. Odbiór zgłoszonych wyrobów powinien nastąpić przed Targami.

 

Regulamin oraz formularz zgłoszenia do pobrania ponizej.